Životopis Natali

27. srpna 2007 v 20:09 | Kwikysek
Životopis
Hrdinka telenovely Má tlustá Valentina, Natalia Streignard je šťastná, sladká, roztomilá... a příšerně tlustá. Miluje život, lidi a čokoládu všech chutí a přísad. Zdá se, že jí nic nechybí. Jen toho pravého stále nemůže najít. Jaké to je proměnit se podle požadavků takové role?

Natalia se narodila v Madridu, otec pochází z Německa a matka z Argentiny, nakonec se odstěhovali do enezuely, kterou Natalia pokládá za svou vlast. Kariéru v showbyznysu začala neúspěšnou účastí v soutěži Miss Venezuela. Jen čistě ze zvědavosti se dodatečně přihlásila do televizního konkursu a nakonec získala hlavní roli v Sol de tentacion.

Natalia vzpomíná: "Sotva jsem dokončila další telenovelu, zavolali z Miami z Univisonu a nabídli mi hlavní roli v seriálu La mujer de mi vida. Hlavní mužskou úlohu hrál kubánský herec Mario Cimarro, za kterého jsem se o pár měsíců později provdala."

Přestěhovala se za ním do Mexika, ale nedlouho poté se manželství rozpadlo a Natalia se vrátila do Venezuely. "Chtěla jsem být s rodinou a přáteli, pomohli mi tyto těžké časy přečkat. Každý alespoň jednou srovnával svůj život se životem v soap opeře. Vdala jsem se, nezvládli jsme to, rozešli jsme se. Když jsem se s manželem rozváděla, onemocněli moji rodiče. Totéž se stává v televizních seriálech. Doufám, že i v mé osobní telenovele všechno skončí dobře."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama