Životopis Facunda

26. srpna 2007 v 13:04 | Kwikysek
Životopis
Facundo Arana pochází z Buenos Aires, o herectví se zajímal už od patnácti let, kdy začal navštěvovat divadelní kurzy. Jeho herecký rozjezd zastavila rakovina, kterou se podařilo po více než roce zastavit. Na jeho další cestu k herectví měla velký vliv další Facundova láska - saxofon. Deset měsíců hrál ve stanici metra, kde si ho jednou všiml autor populárního televizního argentinského pořadu Canto Rodado a svěřil mu v ní první roli.

Potom následovaly další - v telenovele Perla Negra (u nás uváděné pod názvem Perla) si zahrál jednu z vedlejších rolí a poté se objevil v celé řadě telenovel (např. Chiquitas, Divoký anděl, Buenos Vecinos), včetně jedné pro děti, až po telenovelu Yago, pasion morena (Yago, temná vášeň, u nás uváděnou jako Yago, syn džungle). Tato role mu přinesla velkou popularitu a také za ni získal izraelskou cenu pro nejlepšího herce. V poslední roli, kterou přijal v další telenovele s názvem 099 Central, není ani melancholickým mladíkem nebo svérázným domorodcem, ale členem speciální policejní jednotky. Facundo vedle herectví nezapomněl ani na svoji druhou lásku - hudbu.

S přáteli má bluesrockovou skupinu a rádi vystupují po nočních klubech. Facundo je stále svobodný a jeho koníčkem je surfování a off-road (terénní jízda v autě).

Telenovely:
Padre coraje (2004), 099 central (2002), YAGO,SYN DŽUNGLE (YAGO) (2001), Buenos vecinos (1999), DIVOKÝ ANDĚL (IVO) (1998), Zingara (1996), Chiquititas (1995 - 2001), Montaña rusa, otra vuelta (1995), Perla negra (1994)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama